Dijital Rotary Kampüsü Ziyaretinizi Bekliyor

Dijital Rotary Kampüsü Ziyaretinizi Bekliyor

2440 Bölge Dönem Hedefleri arasında yer alan Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 Ana Teması kapsamında Dijital Rotary Kampüsü Projesini hayata geçirdi.

2440 Bölge Eğitim Lideri – Geçmiş Dönem Guvernörü Güneş Ertaş’ın Arşiv ve altyapısını kullanan bu 3 boyutlu arayüz sayesinde Rotaryenler Rotary hakkında bir çok kaynağa ulaşabilmekte.
Cep telefonu ve Tablet üzerinden 2 boyutlu olarak ta tüm duyuru ve içeriklere hızlıca ulaşım sağlanmaktadır.

Kampüs’te yeralan Öğrenme Merkezi’nde Rol’e ve Konulara Göre tüm Konu  başlıklarında video, sunum ve Yayınlara ulaşmak mümkündür.

Kampüs girişindeki ve Stantlardaki Chat fonksiyonu ile Canlı destek alınabilmekte üst taraftaki Menü çubuğundan Kampüs Planı, 2 Boyutlu web arayüzüne geçiş, Bölge Duyuruları linklerine ulaşılabilmektedir. Kampüs bünyesindeki Seminer Salonunda 250 kişiye kadar her türlü Toplantı aynı Zoom’da olduğu şekilde düzenlenebilmektedir.

Her stant’ta yeralan Televizyon ekranında o standa ait güncel bir video izlenebilmekte ayrıca Duvarlarda yeralan görseller ve Roll-Up’lar gündeme göre sürekli olarak güncellenebilmektedir.

Şu anda 2 Hol 26 Stantan oluşan Kampüs Türkiye’deki tüm Rotaryenlerin kullanımına açıktır. Alınacak geri dönüşlere göre gerekli iyileştirme ve ilaveler yapılacaktır.

Kampüs’te yeralan Stantlarda yeralan içerikler özetle aşağıdaki gibidir.
Rotary 2440
2440 Bölge ile ilgili Genel Bilgiler, 1994 Yılından bugüne kadarki tüm Guvernör Mektupları ve 2009 yılından bugüne Basın Arşivi, Duyurular, tamamlanmış ve devam eden Projeler, Geçmişte yapılmış tüm Bölge Görevlileri Eğitim Semineri BES, Asamble, Konferans,  RYLA, Vakıf, Üyelik ve Kurumsal İletişim Seminerleri Arşivi. Diğer sitelere linkler.
Rotaract 2440
Rotaract ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler, Kaynak Videolar. 12 Yıllık Rotavizyon Dergisi Arşivi, İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Interact 2440
Rotaract ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler, Kaynak videolar. İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Öğrenme Merkezi
Üstlenilen Göreve-Rol’e ve Konulara göre ihtiyaç duyulabilecek tüm, Sunum, El Kitabı, Eğitim Videoları, Kaynak Videolar ve Konu ile ilgili tamamlayıcı yayın ve bilgiler.
Afet Barınak Paketi
Deprem Anında Afetzedelere geçici barınma sağlayan bu Proje ile ilgili tüm Kaynak Videolar,Sunumlar, İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri
Cumhuriyet Kazanımları
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler., Kaynak Videolar İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.

Çanakkale Yüzme Yarışları
En son 33.sü düzenlenen Çanakkale Yüzme Yarışı ile ilgili tüm Sunumlar, Kaynak Videolar. Gelecek Yarışma ile ilgili duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Dostluk Değişim
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler., Kaynak Videolar İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0
Konu ile ilgili sunumlar, 2020-21 Döneminde verilen Endüstr 4.0 Eğitimlerinin tamamının video kayıtları, ayrıca Siber Zorbalık ve Robotics Eğitimleri.  Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri
Gençlik Değişim
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler. Gençlik Değim Sene Sonu Sunumları ve Dans Gösterileri Arşivi. Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Kurumsal İletişim
Kurumsal iletişim ile ilgili tüm El Kitapları, Verilen Eğitimlere ait video çekimleri, Kaynak Videolar, , Sunumlar, Geçmişte gerçekleşen tüm Seminerler, Rotary Günleri ve Rotary Tanıtım Faaliyetleri Arşivi, TV Program ve Haber Arşivi  Türkçe ve İngilizce Brand Center Materyalleri, Hazır yapılmış tüm Kulüp Logoları, Rotary Program Logoları vb. Ayrıca Kurumsal İletişim Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri
Kültür Sanat
Devam eden Kültür Sanat Etkinlikleri ile ilgili Duyurular.  Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri
Kütüphane
Rotary ile ilgili tüm Yayınlar ; Türkçe ve İngilizce Tüm El Kitapları, Rotary Dergisi, 3 Bölge Guvernör Mektupları, Rotavizyon, Rotary Magazine, 3 Bölge Basın Arşivi. Matbu Yayın ve kitaplar zaman içinde taranarak bu bölüme konacaktır.
Rotary Dergisi
3 Bölge Rotary’sinin Aylık olarak yayınladığı Derginin Güncel ve geçmiş tüm sayıları. İlan tarifesi, Dergi Yönetim Kurulu ve Editörlerinin irtibat bilgileri
Rotary Means Business – Rotary Meslekler Buluşması
Her ay düzenlenen Rotary Meslekler Buluşması Toplantı Video kayıtları. Gelecek Toplantı Duyuruları İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Rotary Vakfı
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler. Son 5 Yıldır düzenlenen tüm Vakıf Seminerleri Arşivi, Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
RYLA – Rotary Yarının Liderlerini Arıyor
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler. Son 20 Yıldır düzenlenen tüm RYLA Seminerleri Arşivi, Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Stratejik Planlama
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler., Kaynak Videolar İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Temiz ve Yaşanabilir Çevre
Komite ile ilgili tüm Sunumlar, verilen Eğitimler, Kaynak Videolar. 2020-21 Döneminde Düzenlenen Çevre Temalı Etkinliklerin Video Kayıtları, Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
TLG – Toplum Liderleri Geliyor
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler., Kaynak Videolar İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Toplum Birlikleri
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler., Kaynak Videolar İlgili Duyurular ve Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Toplum Hizmetleri – 7 Öncelikli Alan
7 Öncelikli alan ve Toplum Hizmetleri Programları, ile ilgili tüm El Kitapları, Verilen Eğitimlere ait video çekimleri, Kaynak Videolar, Sunumlar, Komiteler ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri
Uluslararası Hizmetler
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler. Başta Zon Enstitüleri olmak üzere Uluslararası Toplantıların Video Kayıtları, Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri ve diğer sitelere linkler.
Üyelik ve Büyüme
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler. Son 5 Yıldır düzenlenen tüm Üyelik ve Yeni Üye Adaptasyon Kampı Seminerleri Arşivi, Komite ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri.
Ülkelerarası Komiteler
Komite ile ilgili tüm El Kitapları, Sunumlar, verilen Eğitimler. Ülkelerarası Komite Toplantılarının video kayıtları. AnaKomite ve Alt Komitelerle ile ilgili Duyurular. İlgili Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri ve diğer sitelere linkler.
Yöntemler
Başta Yöntem El Kitabı olmak üzere Rotary’nin Kural ve Yönetmelikleri, Tüzük Konseyi ile ilgili duyurular. Komite Başkan ve Üyelerinin irtibat bilgileri

Site adresi
https://dijitalrotarykampusu.org

Soru ve Katkılarınız için ;
GDG Güneş Ertaş
Tel:  0530 0666756
Mail: gunes@ertek.com